|
Dudu to nie jest piłkarz dobry do gry w Wiśle, to że raz hat-tricka strzeli to nie znaczy, że jest dobry.
Gość był przez pewien czas na Reymonta, nie wykorzystał szansy, a że może nie dostał jej dużo, to już nie ważne, na pewno drugi raz nie przyjdzie do Wisły.
|