Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1475
Stary 18.03.2009, 17:07
Ok, przestańcie pisać o DUDU bo jak to czytam to mnie UJ strzela, że nie mamy takiego gościa.

Byłem w szoku jak Skorża go skreślił, przeciez gość strzelil kilka bramek, był młody, miał dużo fajnych zagrań, jak na ochłapy czasowe i ilośc występów to bankowozaprezentował się ponad przeciętną zaprezentował!!

Podejrzewam, że nie miał wygurowanej pensji....

Dudu miał papiery.


Jakby mierzyć Beto to śa mairą co DUDU, to w lecie powinien wylecieć na bruk jak nic!
Ostatnio edytowane przez lucekj : 18.03.2009 o godz. 17:32.
Odpowiedz cytując