Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Roody1
Junior Member
Od: 08.2006
Offline
#
1029
18.03.2009, 16:59
Panowie jak to jest z biletami przez FC? Jest na nim moje imię i nazwisko? I czy on mi może jakoś przepaść(jak np. do jakiegoś czasu nie odbiorę)?
Roody1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Roody1
Znajdź inne posty napisane przez Roody1