Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Roody1
Junior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1029
Stary 18.03.2009, 16:59
Panowie jak to jest z biletami przez FC? Jest na nim moje imię i nazwisko? I czy on mi może jakoś przepaść(jak np. do jakiegoś czasu nie odbiorę)?
Odpowiedz cytując