Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
Qń
Member
Od: 12.2002
Skąd: z klubu 40+
Offline
#
2179
18.03.2009, 16:58
KaSzTaN
napisał(a):
Stare, nakrecilismy to w 2 lata temu we wakacje, na osiedlu 2 Pulku Lotniczego
btw gosc naprawde ma nie rowno pod sufitem... Kiedys chcielismy zeby przeskoczyl, obok zaraz jest boisko do kosza 5x5, gosc to takie macgayver, to zaczal mierzyc dlugosc i wysokosc lawki, wysokosc kosza, odleglosc jaka ma przebiegnac, z czego teren zrobiony i takie tam;D w koncu nie skoczyl bo powiedzial ze trudne warunki atmosferyczne
Innym razem to byl z FBI
sobie wziol notes i napisal na tym FBI i dochodzenia robil
Jeżeli brałeś udział w nakręceniu tego filmu i jesteś z siebie dumny, to nie mam pytań. Przepraszam, mam jedno- z innymi "chorymi" też kręcicie filmiki? Z niewidomymi, głuchoniemymi, kalekami? Toż to dopiero jest ubaw...
Qń
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Qń
Znajdź inne posty napisane przez Qń