Wyświetl pojedynczy post
Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z klubu 40+

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2179
Stary 18.03.2009, 16:58
KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post
Stare, nakrecilismy to w 2 lata temu we wakacje, na osiedlu 2 Pulku Lotniczego

btw gosc naprawde ma nie rowno pod sufitem... Kiedys chcielismy zeby przeskoczyl, obok zaraz jest boisko do kosza 5x5, gosc to takie macgayver, to zaczal mierzyc dlugosc i wysokosc lawki, wysokosc kosza, odleglosc jaka ma przebiegnac, z czego teren zrobiony i takie tam;D w koncu nie skoczyl bo powiedzial ze trudne warunki atmosferyczne Innym razem to byl z FBI sobie wziol notes i napisal na tym FBI i dochodzenia robil
Jeżeli brałeś udział w nakręceniu tego filmu i jesteś z siebie dumny, to nie mam pytań. Przepraszam, mam jedno- z innymi "chorymi" też kręcicie filmiki? Z niewidomymi, głuchoniemymi, kalekami? Toż to dopiero jest ubaw...
Odpowiedz cytując