Wyświetl pojedynczy post
konrad1991tsw
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1929
Stary 18.03.2009, 16:47
martinius028 napisał(a):Wyświetl post
http://transfermarkt.de/de/spieler/7...cz/profil.html

My tu tak gadu gadu a to temat raczej o naszysch spekulacjach transferowych dlatego wstawiłem powyższy link.Napastnik młody 22 lata w czerwcu mu sie kończy kontrakt jesli jest skądś wypożyczony to sory.
8 bramke już zdobył
Czy wy naprawdę myślicie że tacy kolesie jak ten z linku powyżej był by wzmocnieniem Wisły? To już lepiej postawic na Burligę albo innego gracza z kadry ME.
Odpowiedz cytując