martinius028 napisał(a):

http://transfermarkt.de/de/spieler/7...cz/profil.html
My tu tak gadu gadu a to temat raczej o naszysch spekulacjach transferowych dlatego wstawiłem powyższy link.Napastnik młody 22 lata w czerwcu mu sie kończy kontrakt jesli jest skądś wypożyczony to sory.
8 bramke już zdobył
|
Czy wy naprawdę myślicie że tacy kolesie jak ten z linku powyżej był by wzmocnieniem Wisły?

To już lepiej postawic na Burligę albo innego gracza z kadry ME.