Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1473
Stary 18.03.2009, 16:26
Ja za sytuacje z Dudu Skorzy do konca nie ganie.
Zmienil nam sie teraz stan osobowy i jakosciowy w ataku i Nigeryjczyk by sie przydal - nie mowie nie.

A;le nie robmy z Dudu objawienia. Koles strzelil kilka bramek na Wegrzech - w lidze, w ktorej prawdopodobnie Wlodarczyk mialby skutecznosc Romario.

Zamiast Dudu wolalbym ogladac ktoregos z naszych mlokosow.
Zreszta zamiast Beto tez.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując