|
Ja za sytuacje z Dudu Skorzy do konca nie ganie.
Zmienil nam sie teraz stan osobowy i jakosciowy w ataku i Nigeryjczyk by sie przydal - nie mowie nie.
A;le nie robmy z Dudu objawienia. Koles strzelil kilka bramek na Wegrzech - w lidze, w ktorej prawdopodobnie Wlodarczyk mialby skutecznosc Romario.
Zamiast Dudu wolalbym ogladac ktoregos z naszych mlokosow.
Zreszta zamiast Beto tez.
|