|
"Doktor" - będzie ciekawie, to pewne. Widać Leo szuka popleczników w PZPN-ie, a na przychylność rówieśników liczyć nie może.
Gwoli wyjaśnienia - wrzuciłem tu posty z tematu dotyczącego zwolnienia Benhakkera. Nie sądzę, żeby "Leo" zasługiwał na osobny temat...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|