Temat
:
Zagadki europejskie i nie tylko... ;)
Wyświetl pojedynczy post
Tom'ash
Senior Member
Od: 02.2005
Offline
#
1098
18.03.2009, 15:19
Co to za Pan?
Podpowiedź: Musiał się bardzo upokorzyć przed człowiekiem nad którym w pewnym sensie chciał mieć władzę.
Ostatnio edytowane przez Tom'ash : 18.03.2009 o godz. 16:44.
Tom'ash
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tom'ash
Znajdź inne posty napisane przez Tom'ash