Temat
:
Gdzie jadacie ?
Wyświetl pojedynczy post
Szymek_R22
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
137
18.03.2009, 15:17
Above
napisał(a):
Polecam zajazd w Gdowie na ul. Łapanowskiej.
Zajazd jest zaraz obok mostu nad Rabą.
Wczoraj za 18zł dostałem zestaw:
- schabowy o średnicy +/- 25cm
- frytek z 300-400g
- 4 surówki
Do tego piwko i byłem tak pojedzony, że aż mnie później "przytkało"
Schabowy oczywiście nie taki z kategorii "naleśnik" tylko normalnej grubości, a wielkość tak jak wspomniałem - ledwo się mieści na talerzu
Dodam tylko, że knajpa nazywa się ,,Szałas" i jest to jedna z najlepszych w jakich jadłem. Chyba nie ma tam potrawy, która by mi nie smakowała, a jadam tam na prawdę często.
Szymek_R22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szymek_R22
Znajdź inne posty napisane przez Szymek_R22