Wyświetl pojedynczy post
kms
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6565
Stary 18.03.2009, 14:33
dzwd napisał(a):Wyświetl post
Bardzo fajny programik czasami może zamulić ci kompa ale ogólnie OK.
Ok a jak mi wypierdziela blad ze C++ cos tam cos tam ? :/

vista śmierdzi
WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując