7 kotów napisał(a):

Dudu byl co najwyzej niezly w wystepach w tym pucharze smiechu.
|
Przynajmneij coś strzelił, w debiucie nawet brame zaliczył z tego co pamiętam, był bardziej obiecujący niż Beto, który podejrzewam, że miałby porblem strzelić w tym samym pucharze śmeichu...
Dudu był obiecujący i moim zdaniem nieźle grał, był młody więc jakby dostawał więcej szans, solidnie przykładałby się do treningów to w chwili obecnej byłby dużo lepszym piłkarzem.
Szkoda go.