Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1466
Stary 18.03.2009, 14:27
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Dudu byl co najwyzej niezly w wystepach w tym pucharze smiechu.
Przynajmneij coś strzelił, w debiucie nawet brame zaliczył z tego co pamiętam, był bardziej obiecujący niż Beto, który podejrzewam, że miałby porblem strzelić w tym samym pucharze śmeichu...

Dudu był obiecujący i moim zdaniem nieźle grał, był młody więc jakby dostawał więcej szans, solidnie przykładałby się do treningów to w chwili obecnej byłby dużo lepszym piłkarzem.


Szkoda go.
Odpowiedz cytując