Wyświetl pojedynczy post
hudinho
Senior Member
 
Od: 04.2006
Skąd: z czarnej dupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6564
Stary 18.03.2009, 14:02
Bobus17 napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie .. Czy zmieniło sie cos apropo zajmowania miejsca na D po przejsciu kibicow z A i B Chodzi mi o to czy ktos sie do mnie bedzie sadzil jak bede stal nie przy swoim krzeselku. Wybieram sie na mecz , znajoma mi kupowala bilety , wiec niewiem na ktore miejsca... Wiem ze na calym D powinno sie dopinngowac ale wiadomo ze im blizej D3 tym lepiej ...
Jak ktos ci powie ze to jest jego miejsce to mozesz spokojnie dać mu w łeb No chyba ze bedzie miał 2m i 120kg to wtedy ładnie przepros
Odpowiedz cytując