Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6561
Stary 18.03.2009, 13:37
Był ktoś kiedykolwiek w Rotundzie ? czy opłaca się kupić bilet na balkon czy na dole ? gdzie jest lepsza widoczność i w ogóle ?
Odpowiedz cytując