http://www.legia.net/wiadomosci,3296...sza_Legie.html
Wiadomo SE, ale faktu, że gra gdzie gra zanegować się nie da. Pamiętam jak był testowany przez Legię, później"wypożyczony" odrazu do Jagi, żeby się ograł pół roku w lidze. Miał być potem odkupiony, nie wiem dlaczego z niego zrezygnowali.