Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 18.03.2009, 13:02
Już parę lat temu niezwykle sympatyczny prezes Bayernu Monachium ,F.Beckenbauer sugerował aby klubom piłkarskim z krajów Europy środkowej i wschodniej i innym "Azerbejdżanom" UEFA płaciła za nie branie udziału w rozgrywkach LM .
Czyli : nie dla psa kiełbasa, plebsu i biedaków nie chcemy.W dzisiejszych realiach my o LM możemy tylko marzyć , bogacze chcą nam odebrać nawet te marzenia.
Czas żeby to zmienić przespaliśmy. Nie ma bazy ,systemu szkolenia ani bogatych sponsorów .
Ci ostatni może by się i znaleźli ale skorumpowany ,komunistyczny system zarządzania i powszechne kibolstwo skutecznie (prawie) wszystkich odstraszają.
Odpowiedz cytując