Rewoop tu masz wszystko co potrzebujesz do szczęścia:
http://www.sfd.pl/Trening_w_domowych...kach-f308.html
Ja dawno dawno temu w domowych warunkach robiłem mniej więcej takie coś - nie wiem czy było to dobrze, ale zrzuciłem kilka kilogramów (14...) i efekty były niezłe - natomiast nie musisz się wcale tym sugerować
Pompki - z różnym rozstawem dłoni
Scyzoryki (unoszenie jednoczesne tułowia i zgiętych nóg)
Scyzoryki na skos (podobnie jak wyżej z tym, że dochodzisz łokciem do przeciwnego kolana)
Unoszenie Hantli przed siebie ręce na przemian
Unoszenie Hantli na bok obie ręce jednocześnie (lekko zgięte)
Rozpiętki (leżysz na podłodze/dwóch taboretach ręce z hantlami w górze - lekko zgięte i jedziesz na boki i do góry)
Zginanie przedramienia stojąc w końcowej fazie dokręcenie hantli z pozycji neutralnej do równoległej do klatki piersiowej - na przemian
Zginanie przedramienia stojąc - tzw młotki?
Pompowanie bicepsa - czyli tradycyjnie zapierasz łokieć o udo i jedziesz
Oczywiście wszystko poprzedzone solidną rozgrzewką i dobrym rozciąganiem.
I tak co wieczór
