Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 18.03.2009, 12:06
Cytat:
Jak się Wam to podoba mnie średnio
Jak już słyszę sformułowanie "zamknięte grono" to coraz bardziej zniechęcam się do szopki zwanej Ligą Mistrzów. Beznadziejny wg mnie pomysł, wykluczający to co najpiękniejsze w piłce czyli niespodzianki. Ja osobiście jestem zwolennikiem wprowadzenia systemu KO i bez żadnych rozstawień i współczynników. Wiadomo jednak, że nikt czegoś takiego nie wprowadzi, bo nagle by się okazało, że połowa tych bogatych drużyn by odpadła w przedbiegach eliminując się sama albo odpadając z jakimś mistrzem Estonii, Białorusi, etc.

Już niech zostanie obecna forma...człowiek się przyzwyczaił.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując