wroobel88 napisał(a):

|
no nie do końca, bo jak pada serwer gg to i na aqq chyba nie działa ;> no ale jednak aqq dużo lepsze niż gg
|
wlasnie chyba nie

bo jak widze opisy na gg "jeba**ne gg" itp to ja jakos problemow nie mam ,a powinny byc bo chyba ten sam server ,
