Wojtas napisał(a):

|
Juz to kiedys pisalem ,ze wlepic mu raz ,drugi ,trzeci czerwien to moze bedzie trzymał łokcie gdzie nalezy ,bo to jakas parodia jak widze te jego ruchy ZAMIERZONE w kierunku głowy przeciwnika....ten pada...gramy dalej,nic nie bylo.Brawo panie sedzio!
|
Ja się zastanawiam dlaczego nie może być tak jak w Anglii że na poważnie zbiera się komisja i oglądają zapisy video i zaocznie karzą zawodników... Oczywiście karzą odsunięciami a nie że "sędzia powinien dać żółtą kartkę". I to nie za pośrednictwem Kontrowersji w Liga+
Oczywiście wszystkich równo
ToTylkoJa napisał(a):

|
Jest tragicznie. Przede wszystkim w tzw ''gryzieniu trawy''. Zero ambicji i woli walki. Spodziewalem się po nich więcej, przecież są zmiennikami i powinni udowodnić, że zasługuja na pierwszy skład. Gdyby legioniści włożyli tyle serca w mecz co Stal, to wtedy nawet gdyby było 0-0 byłbym bardziej zadowolony.
|
Wiesz... niekiedy jest tak, że zdarza się że gra 3 dobrych co się nadają do pierwszego składu, ale mając słabych kolegów nie wiele mogą pokazać. Kwestia czy taki Raul byłby kiedyś królem strzelców w okręgówce jakby nie miał Gutiego i innych co mu wystawiają piłki, tylko Nowaka i Kowalskiego co mają 2 treningi w tygodniu.
Choć swoją drogą masz rację, że powinni gryźć trawę i pokazać poziom o wiele wyższy niż IV liga