Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
sumcio91
Member
Od: 04.2005
Offline
#
6554
18.03.2009, 10:08
Chciałem sprawdzić pocztę włączam interie a tu takie coś mi się włącza
http://i39.tinypic.com/2z562qh.jpg
Może wie ktoś jak się tego pozbyć ? Bo nawet na pocztę nie da się wejść.
...Tylko Wisełka Tylko Krakowska Nasza Drużyna Zawsze Mistrzowska...
sumcio91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sumcio91
Znajdź inne posty napisane przez sumcio91