|
Banita
Offline
|
#220

18.03.2009, 09:52
|
Cytat:
|
Wiślaczki nie mają zbyt wiele czasu na rozpaczanie. Już w środę czeka je ćwierćfinał w Toruniu. Wisła prowadzi 2:0, bo w pierwszej rundzie play-off zaliczane są wyniki spotkań z rundy zasadniczej. Do półfinału awansuje zespół, który wygra trzy razy.
|
no to niezly fuks
|
|