Wyświetl pojedynczy post
Domas
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 18.03.2009, 09:52
Cytat:
Wiślaczki nie mają zbyt wiele czasu na rozpaczanie. Już w środę czeka je ćwierćfinał w Toruniu. Wisła prowadzi 2:0, bo w pierwszej rundzie play-off zaliczane są wyniki spotkań z rundy zasadniczej. Do półfinału awansuje zespół, który wygra trzy razy.
no to niezly fuks
Odpowiedz cytując