Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
PAWEL NEWB
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: kraków
Offline
#
485
18.03.2009, 09:21
Rewoop Na suplementy zdecydowanie za wczesnie. Nitrobolon to dopiero przynajmniej po roku cwiczen. Bez sensu jest ćwiczyc tylko biceps pomijajac triceps. Wogole nie ma sensu cwiczyc tylko jednego miesnia
PAWEL NEWB
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PAWEL NEWB
Znajdź inne posty napisane przez PAWEL NEWB