Wyświetl pojedynczy post
PAWEL NEWB
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#485
Stary 18.03.2009, 09:21
Rewoop Na suplementy zdecydowanie za wczesnie. Nitrobolon to dopiero przynajmniej po roku cwiczen. Bez sensu jest ćwiczyc tylko biceps pomijajac triceps. Wogole nie ma sensu cwiczyc tylko jednego miesnia
Odpowiedz cytując