Acapelo napisał(a):

W Polsce to się tak rozwija te talenty Np taki Janoszka. Kiedyś się tyle mówiło o nim że to talent na miarę Żurawskiego, że lepszy od Ćwielonga itp. I co z nim w Ruchu robią? Koleś skończy jako gwiazda 3 ligi a zapowiadał się przecież na gracza dużego kalibru.
|
przeskok z piłki młodzieżowej do seniorskiej jest bardzo trudny i nie każdemu sie udaje.W seniorach gra sie o wiele trudniej ( są silniejsi fizycznie).Nie zmienia to jednak faktu że zbyt wiele młodzieżowych talentów sie u nas marnuje

.Myśle że wiele zależy od trenera, systemu szkolenia, obciążeń na treningach.