Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1920
Stary 18.03.2009, 09:09
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
W Polsce to się tak rozwija te talenty Np taki Janoszka. Kiedyś się tyle mówiło o nim że to talent na miarę Żurawskiego, że lepszy od Ćwielonga itp. I co z nim w Ruchu robią? Koleś skończy jako gwiazda 3 ligi a zapowiadał się przecież na gracza dużego kalibru.
przeskok z piłki młodzieżowej do seniorskiej jest bardzo trudny i nie każdemu sie udaje.W seniorach gra sie o wiele trudniej ( są silniejsi fizycznie).Nie zmienia to jednak faktu że zbyt wiele młodzieżowych talentów sie u nas marnuje .Myśle że wiele zależy od trenera, systemu szkolenia, obciążeń na treningach.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 18.03.2009 o godz. 09:22.
Odpowiedz cytując