Wyświetl pojedynczy post
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4914
Stary 18.03.2009, 00:58
żal było kibiców po zachowaniu piłkarzy
żal było piłkarzy po zachowaniu kibiców
(kolejność obowiązkowa)
tyle odnośnie tego spektaklu.
Ostatnio edytowane przez Dubi : 18.03.2009 o godz. 01:06.
Odpowiedz cytując