Nitrox napisał(a):

|
Dokładnie!! !! Zbyt szybko Dudu został spisany na straty i za mało dostawal szans w pierwszym zespole. Jak dla mnie to jest nie do pojęcia dlaczego takiego piłkarza jak Dudu, który posiada szybkosc, potrafi strzelac bramki wszedzie gdzie tylko grał, został tak szybko skreslony w Wiśle. Jak dla moj gust to wieksza pocieche na chwile obecna mielibyśmy z Dudu niz z Beto.
|
Tez mam podobne wrazenie.
No ale co z tego,teraz juz dupa zbita.
Ktos wie co tam u Jasia Paulisty
Jakos mało sie mowi w tym temacie,a uwazam ze takiego "jeżdzca" jak kiedys np Brasilia nam potrzeba.Przejmie pilke i leciiii z nia 30 metrow.Zwlaszcza ze gramy schematycznie a taki "typ " zawodnika by zwyczjnie nas rozruszał.O Kosowskim juz nic nie pisze
