sq napisał(a):

|
3:1 Legii - w tym meczu to najważniejsze chyba było dla (L) żeby zobaczyć w jakiej formie są zmiennicy... i chyba tak źle nie jest.
|
Jest tragicznie. Przede wszystkim w tzw ''gryzieniu trawy''. Zero ambicji i woli walki. Spodziewalem się po nich więcej, przecież są zmiennikami i powinni udowodnić, że zasługuja na pierwszy skład. Gdyby legioniści włożyli tyle serca w mecz co Stal, to wtedy nawet gdyby było 0-0 byłbym bardziej zadowolony.
Kumbev out, nie wiem po co go Trzeciak sprowadził.