Wyświetl pojedynczy post
Rewoop
Junior Member
 
Od: 03.2009
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#484
Stary 18.03.2009, 00:15
Witam Przejde odrazu do sedna tematu , a wiec problem wyglada tak (wierze ze mi pomozecie) mam 180 cm wzrostu i waze okolo 86 kg , ogolnie mase mam wystarczy ja tylko wycwiczyc nigdy nie chodzilem na silke (jedynie co w budzie na wf) nigdy nie brałem zadnych suplementow białek itd itd, i nadchodzi powolutku wiosna czas na jakas przemiane , i postanowiłem wkoncu sie zabrac za siebie , Posiadam hantle z wyborem obciążeń w domu plus moze dojsc do tego jakis zestaw cwiczen który byście mi mogli zaproponowac .A wiec interesuje mnie tylko powiekszenie bicepsu plus rzezba owego mięśnia , chiałbym przy okazji brać do tego jakieś sumplementy , szperałem troche w necie i natrafiłem na HMB-rzezba , Nitrobolon-efekt pompujacy . Co byście mi polecili odrazu mowie ze tylko sprzet domowy wchodzi w gre , jaki suplement, i oglolnie wszystko o powiekszeniu bicepsu prosze o pomoc dla Kibia z Gdańska pozdrawiam!
LECHIA GDAŃSK
Odpowiedz cytując