Witam

Przejde odrazu do sedna tematu , a wiec problem wyglada tak (wierze ze mi pomozecie) mam
180 cm wzrostu i waze okolo
86 kg , ogolnie mase mam wystarczy ja tylko wycwiczyc

nigdy nie chodzilem na silke (jedynie co w budzie na wf) nigdy nie brałem zadnych suplementow białek itd itd, i nadchodzi powolutku wiosna czas na jakas przemiane , i postanowiłem wkoncu sie zabrac za siebie , Posiadam hantle z wyborem obciążeń w domu plus moze dojsc do tego jakis zestaw cwiczen który byście mi mogli zaproponowac .A wiec interesuje mnie
tylko powiekszenie bicepsu plus rzezba owego mięśnia , chiałbym przy okazji brać do tego jakieś sumplementy , szperałem troche w necie i natrafiłem na
HMB-rzezba , Nitrobolon-efekt pompujacy . Co byście mi polecili odrazu mowie ze tylko sprzet domowy wchodzi w gre , jaki suplement, i oglolnie wszystko o powiekszeniu bicepsu

prosze o pomoc dla Kibia z Gdańska

pozdrawiam!