|
Niby czemu Cie mam pocieszać. Umowy są podpisane, a w nich są pewne terminy których firmy muszą dotrzymać. Jeśli chodzi o Słowację to temt pojawił się on w kontekście gry w Europejskich pucharach a tam nie decyduje prezes Wilczek czy Prezydent miasta gdzie mamy grać, więc jeśli UEFA zobaczy szatnie w kontenerach i rozpieprz dokoła stadionu na pewno nie zezwoli na gre na nim. Co do czasu wymiany murawy dostałeś odpowiedź od kogoś innego, że to nie jest robota na miesiąc czy dwa.
To jest mój ostatni post na temat przenosin. Na początku tez byłem sceptykiem gry w Tarnowie ale zostałem przekonany do tej opcji. Po co pchać sie na siłe na Hutnika skoro nas tam nie chcą.
Rozumiem Twoje rozterki bo z Bronowic bardzo blisko na Reymonta jeśli jednak przyjmiesz do wiadomości że nie będzie możliwości rozgrywania tam meczy może tez przekonasz sie na wyjazd do Tarnowa.
|