Wyświetl pojedynczy post
GemHZR
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: z partyzanta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4911
Stary 17.03.2009, 23:28
Stal to 4 liga czyli 5 przed reformą ...

edit
w końcówce mogło być różnie bo Sanok miał słupek przy stanie 2-1. Powiedzmy sobie szczerze, że wynik 3-1 powinien być po pierwszych 15 minutach, a potem tylko więcej na korzyść piłkarzy, którzy głównie siedzą na ławie i dostają 20xtyle co ich przeciwnicy.

edit2

Odnośnie życzenia komuś kontuzji jedna pozytywna akcja Ostrowskiego:
Cytat:
Po zderzeniu z Krzysztofem Ostrowskim kontuzji doznał Pance Kumbev. Mimo starań sztabu medycznego zawodnik Legii nie mógł już wyjść na drugą połowę spotkania. Trener Urban podjął decyzję, aby w miejsce kontuzjowanego obrońcy wszedł Jakub Rzeźniczak.
Ostatnio edytowane przez GemHZR : 17.03.2009 o godz. 23:39.
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
Odpowiedz cytując