Stal to 4 liga czyli 5 przed reformą ...
edit
w końcówce mogło być różnie bo Sanok miał słupek przy stanie 2-1. Powiedzmy sobie szczerze, że wynik 3-1 powinien być po pierwszych 15 minutach, a potem tylko więcej na korzyść piłkarzy, którzy głównie siedzą na ławie i dostają 20xtyle co ich przeciwnicy.
edit2
Odnośnie życzenia komuś kontuzji jedna pozytywna akcja Ostrowskiego:
Cytat:
|
Po zderzeniu z Krzysztofem Ostrowskim kontuzji doznał Pance Kumbev. Mimo starań sztabu medycznego zawodnik Legii nie mógł już wyjść na drugą połowę spotkania. Trener Urban podjął decyzję, aby w miejsce kontuzjowanego obrońcy wszedł Jakub Rzeźniczak.
|