el Nuero napisał(a):

|
sq - chciałbym, żeby nasz klub tylko takie problemy miał w tym sezonie. Tymczasem w Wisełce, po kontuzji Brożka, nawet nie byłoby kogo sprzedać za dobra kwotę, jak kiedyś Błaszczykowskiego. Takie życie. Kiedyś Kuba u nas, teraz Robert u was, wypromowali się w pucharze UEFA...
|
Mi się wydaje że Brożek mimo że to strasznie wyglądało to w maju już będzie na treningach. A poza nim macie już ukształtowanego Boguskiego, którego wielu wam zazdrości, tylko po co się go pozbywać od razu
el Nuero napisał(a):

|
OK, ale nawet my widzimy, że wystawiliście rezerwowy skład. 3:1 - ileż ja bym dał, żebyśmy w rewanżu w PP taki wynik osiągnęli na stadionie Lecha. Kolejorz na pewno podejdzie do tego spotkania poważnie, a Smuda kiedyś wspominał, że "brakuje" mu tego pucharu w kolekcji trenerskiej.
|
Stal to nie Lech (nie ujmując Stali bo mam szacunek do tych "walczaków" i chętnie widziałbym ich w dmumeczu zamiast Wisły (nawet kosztem jakiejś wtopy). Zawsze ciekawiej jest trafić na drużynę z którą nie gra się w lidze.
3:1 Legii - w tym meczu to najważniejsze chyba było dla (L) żeby zobaczyć w jakiej formie są zmiennicy... i chyba tak źle nie jest.