Wyświetl pojedynczy post
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1568
Stary 17.03.2009, 22:36
y... expekt...
Aga Radwańska - Szavay +1.5 @1.75 total set handi
oszaleli czy co? kto ma w expekcie konto to może grać. ale na własna odpowiedzialność. nie wiem co oni z tym fantem zrobią, ale kuuurde... rozumiem jakby to było -1.5 !!
jeśli nie wycofają zakładu albo nie będzie zwrotu stawki to Adze wystarczy jeden set i zakład wygrywa. Dodam ze to Isia jest faworytem (kurs 1.30). Także kto ma konto w expekcie brać jeśli konto pozwala!
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując