|
y... expekt...
Aga Radwańska - Szavay +1.5 @1.75 total set handi
oszaleli czy co? kto ma w expekcie konto to może grać. ale na własna odpowiedzialność. nie wiem co oni z tym fantem zrobią, ale kuuurde... rozumiem jakby to było -1.5 !!
jeśli nie wycofają zakładu albo nie będzie zwrotu stawki to Adze wystarczy jeden set i zakład wygrywa. Dodam ze to Isia jest faworytem (kurs 1.30). Także kto ma konto w expekcie brać jeśli konto pozwala!
|