Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#274
Stary 17.03.2009, 22:31
shad napisał(a):Wyświetl post
SE K770i

Naprawdę

Gdybym nie potrzebował miliona funkcji w telefonie to właśnie taki czołg bym sobie kupił. Czołg jeśli chodzi o solidność bo i "linia" jest całkiem ładna.
popieram.mam i używam od roku.w ciagu dziesięciu lat to mój siódmy telefon,ale pierwszy który autentycznie polubiłem.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując