shad napisał(a):

SE K770i
Naprawdę 
Gdybym nie potrzebował miliona funkcji w telefonie to właśnie taki czołg bym sobie kupił. Czołg jeśli chodzi o solidność bo i "linia" jest całkiem ładna.
|
popieram.mam i używam od roku.w ciagu dziesięciu lat to mój siódmy telefon,ale pierwszy który autentycznie polubiłem.