Wyświetl pojedynczy post
Bronowianin
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1832
Stary 17.03.2009, 22:30
Pero napisał(a):Wyświetl post
Więc jeśli tak Cie razi ten rok czasu to powiedzmy ze przeniesiemy sie tylko na 2 rundy
No i wreszcie ktoś znalazł rozsądne rozwiązanie Rozwiałeś wszystkie moje wątpliwości i rozterki z tym związane - teraz jeszcze podpowiedzmy p. Wilczkowi żeby wynająć stadion na Białorusi (będzie na pewno taniej niż w Czechach czy na Słowacji dokąd władze Wisły chcą nam zrobić wycieczki) i będzie super

A tak poważnie mówiąc to mam nadzieję, że po tych "2 rundach" nie będziesz musiał mnie pocieszać, że poza R 22 spędzimy tylko "4 rundy"...

P.S. Dla wszystkich zwolenników gry w Tarnowie polecam zamiast "przenoszenia" tam Wisły jeżdżenie na mecze i wspieranie naszej zgody - Unii A kibiców z Tarnowa i okolic zapraszamy z kolei na Reymonta - i wszyscy będą wtedy zadowoleni.
Odpowiedz cytując