Pero napisał(a):

Więc jeśli tak Cie razi ten rok czasu to powiedzmy ze przeniesiemy sie tylko na 2 rundy
|
No i wreszcie ktoś znalazł rozsądne rozwiązanie

Rozwiałeś wszystkie moje wątpliwości i rozterki z tym związane - teraz jeszcze podpowiedzmy p. Wilczkowi żeby wynająć stadion na Białorusi (będzie na pewno taniej niż w Czechach czy na Słowacji dokąd władze Wisły chcą nam zrobić wycieczki) i będzie super
A tak poważnie mówiąc to mam nadzieję, że po tych "2 rundach" nie będziesz musiał mnie pocieszać, że poza R 22 spędzimy tylko "4 rundy"...
P.S. Dla wszystkich zwolenników gry w Tarnowie polecam zamiast "przenoszenia" tam Wisły jeżdżenie na mecze i wspieranie naszej zgody - Unii

A kibiców z Tarnowa i okolic zapraszamy z kolei na Reymonta - i wszyscy będą wtedy zadowoleni.