el Nuero napisał(a):

|
OK, ale nawet my widzimy, że wystawiliście rezerwowy skład. 3:1 - ileż ja bym dał, żebyśmy w rewanżu w PP taki wynik osiągnęli na stadionie Lecha. Kolejorz na pewno podejdzie do tego spotkania poważnie, a Smuda kiedyś wspominał, że "brakuje" mu tego pucharu w kolekcji trenerskiej.
|
Ale nie porównujmy Lecha - obecnego lidera ekstraklasy do Stali Sanok z IV ligi, która nawet nie wyszła z regionu w następnej edycji PP.