Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4908
Stary 17.03.2009, 22:28
el Nuero napisał(a):Wyświetl post
OK, ale nawet my widzimy, że wystawiliście rezerwowy skład. 3:1 - ileż ja bym dał, żebyśmy w rewanżu w PP taki wynik osiągnęli na stadionie Lecha. Kolejorz na pewno podejdzie do tego spotkania poważnie, a Smuda kiedyś wspominał, że "brakuje" mu tego pucharu w kolekcji trenerskiej.
Ale nie porównujmy Lecha - obecnego lidera ekstraklasy do Stali Sanok z IV ligi, która nawet nie wyszła z regionu w następnej edycji PP.
Odpowiedz cytując