Wyświetl pojedynczy post
martinius028
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4907
Stary 17.03.2009, 22:20
Moim zdaniem poruwnywanie Lecha ze Stalą to troche nie za bardzo na miejscu.Stal gra bodajże w 4 czy 3 lidze a Lech chcąc nie chcąc to na chwile obecną lider ekstraklasy .Myśle że gdybyśmy grali z taką Stalą to wynik byłby o wiele lepszy niż w spotkaniu z Lechem
Odpowiedz cytując