Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4906
Stary 17.03.2009, 22:14. Talking to other fans
sq napisał(a):Wyświetl post
wierzę że wyprzedaży nie będzie w czerwcu...
sq - chciałbym, żeby nasz klub tylko takie problemy miał w tym sezonie. Tymczasem w Wisełce, po kontuzji Brożka, nawet nie byłoby kogo sprzedać za dobra kwotę, jak kiedyś Błaszczykowskiego. Takie życie. Kiedyś Kuba u nas, teraz Robert u was, wypromowali się w pucharze UEFA...

emj10 napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy popatrzeć jak grają teraz nasze piłkarzyki ze Stalą Sanok. Wygląda to doprawdy żałośnie.
OK, ale nawet my widzimy, że wystawiliście rezerwowy skład. 3:1 - ileż ja bym dał, żebyśmy w rewanżu w PP taki wynik osiągnęli na stadionie Lecha. Kolejorz na pewno podejdzie do tego spotkania poważnie, a Smuda kiedyś wspominał, że "brakuje" mu tego pucharu w kolekcji trenerskiej.
Odpowiedz cytując