sq napisał(a):

|
wierzę że wyprzedaży nie będzie w czerwcu...
|
sq - chciałbym, żeby nasz klub tylko takie problemy miał w tym sezonie. Tymczasem w Wisełce, po kontuzji Brożka, nawet nie byłoby kogo sprzedać za dobra kwotę, jak kiedyś Błaszczykowskiego. Takie życie. Kiedyś Kuba u nas, teraz Robert u was, wypromowali się w pucharze UEFA...
emj10 napisał(a):

|
Wystarczy popatrzeć jak grają teraz nasze piłkarzyki ze Stalą Sanok. Wygląda to doprawdy żałośnie.
|
OK, ale nawet my widzimy, że wystawiliście rezerwowy skład. 3:1 - ileż ja bym dał, żebyśmy w rewanżu w PP taki wynik osiągnęli na stadionie Lecha. Kolejorz na pewno podejdzie do tego spotkania poważnie, a Smuda kiedyś wspominał, że "brakuje" mu tego pucharu w kolekcji trenerskiej.