Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4905
Stary 17.03.2009, 22:06
Nie zdziwię się jak Urban zagra w rewanżu zespołem Młodej Ekstraklasy. Jak dla mnie to jest wstyd wygrać 3-1 u siebie ze Stalą Sanok. Nawet nie chodzi o to żeby złoić 10-0 chłopaków z Podkarpacia, ale przynajmniej piłkarze swoją dobrą grą powinni zmazać tą czarną plamę w historii klubu.
Odpowiedz cytując