|
Nie zdziwię się jak Urban zagra w rewanżu zespołem Młodej Ekstraklasy. Jak dla mnie to jest wstyd wygrać 3-1 u siebie ze Stalą Sanok. Nawet nie chodzi o to żeby złoić 10-0 chłopaków z Podkarpacia, ale przynajmniej piłkarze swoją dobrą grą powinni zmazać tą czarną plamę w historii klubu.
|