|
Wróbel był chyba najbardziej widocznym zawodnikeim GKS-u ale akurat nie sądze by na prawą pomoc kupili kogoś bo mamy tam 3 piłkarzy: Łobo-bądź co bądź ociera się o reprezentacje Mały -reprezentant młodzieżówki i Ćwielong który jest bardzo dynamiczny.Więc władze naszego klubu raczej priorytetem nie uznają sprowadzenia prawoskrzydłowego.
|