emj10 napisał(a):

|
Wystarczy popatrzeć jak grają teraz nasze piłkarzyki ze Stalą Sanok. Wygląda to doprawdy żałośnie. Wielu z nich chętnie wsadziłbym w rakietę i wysłał w kosmos.
|
hmm.. ale chyba w rewanżu wystawicie silniejszy skład an Stal? bo jak się mecz skończy te 2:1 to w Sanoku grając ławką rezerwowych Legii lekko nie będzie
eee.. 3:1

no ale mimo tego rezerwami to raczej nie opłaca się grać w Sanoku
