Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4904
Stary 17.03.2009, 21:53
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy popatrzeć jak grają teraz nasze piłkarzyki ze Stalą Sanok. Wygląda to doprawdy żałośnie. Wielu z nich chętnie wsadziłbym w rakietę i wysłał w kosmos.
hmm.. ale chyba w rewanżu wystawicie silniejszy skład an Stal? bo jak się mecz skończy te 2:1 to w Sanoku grając ławką rezerwowych Legii lekko nie będzie

eee.. 3:1 no ale mimo tego rezerwami to raczej nie opłaca się grać w Sanoku
Powód: zmiana wyniku ;)
Ostatnio edytowane przez sq : 17.03.2009 o godz. 21:55.
Odpowiedz cytując