Luu... napisał(a):

|
Pytanie ! mam umowę w Erze, kończy się w czerwcu, ale chciałbym zmienić operatora przejść do innej sieci ale oczywiście zachować numer, jak to załatwić ? idę do np. Play'a i tam wszystko załatwię ? jaki będzie koszt ?
|
Wszystko załatwisz w Play. Jeżeli masz pre-paid to potrwa to do 2 tygodni (ale raczej szybciej). Warunek: pre-paid musi być zarejestrowany. Jeżeli masz post-paida to na miesiąc przed końcem trwania umowy pisemnie wypowiadasz umowę u dotychczasoweg operatora, idziesz do Play i tak samo wszystko oni bezpłatnie za Ciebie załatwiają. Przeniesienie numeru kosztuje od 50 do 61 zł w zależności od operatora, płacisz dotychczasowemu tę kwotę.