TSWalos napisał(a):

|
Moja Ibiza dostała kamieniem w przednią szybę (ok 2 m -ce temu). Na początku pojawił się czarny punkt... Teraz wydaje mi się jakby z tego punktu "szły" kreski ok 2mm każda. Co z tym zrobić ?
|
Pozostaje Ci chyba tylko wymienic szybe. Pomijam juz to, ze te ryski beda sie stale powiekszac, ale teraz przy malym kamyku moze pojsc Ci w kawalki cala szyba. Slyszalem nawet o ekstremalnym przypadku, koles jechal i dostal woda z kaluzy spod tira i mu "chlapnelo" woda z kawalkami szkla