tomaszek67 napisał(a):

|
Czytałem gdzieś, że Lech jest zainteresowany przedłużeniem kontraktu z Rengifo.
|
Też to czytałem że jest "zainteresowany". Ale Rengifo (jak większość obcokrajowców w naszej lidze) traktuje Lecha jako odskocznię do innej "lepszej" ligi. Myślę że Lech nie będzie robił problemów i pozbędzie się go jak nadejdzie jakaś w miarę dobra oferta. Zresztą z w/w listy zawodników to chyba Rengifo pozbyliby się najchętniej bo najmniej by straciła drużyna i w miarę prościej byłoby znaleźć jego następcę niż np. Stilića czy Lewandowskiego. Rengifo jak na obcokrajowca trochę się zasiedział...
Zły nie jest jak na naszą ligę więc (patrząc na długoterminowe - w większości - kontrakty) przedłużyć się opłaci bo jak się nie da dobrze sprzedać to jeszcze mu dadzą pograć więc lepiej jakby nie odchodził bo mu się "kończy kontrakt"
Zresztą kibicom Lecha Rengifo działa chyba najbardziej na nerwy

(po Kotoro-Turinie <- sklecony jeden bramkarz z dwóch

)