Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
piotrek1325
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
1020
17.03.2009, 21:06
Bo na AiB nie było karnetów to też jest jakaś tam przyczyna tego...nie panikować D będzie pełne...
piotrek1325
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrek1325
Znajdź inne posty napisane przez piotrek1325