Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
tomaszek67
Member
Od: 01.2009
Offline
#
4900
17.03.2009, 21:05
sq
napisał(a):
Rengifo - bo Lech go już nie chce.
Czytałem gdzieś, że Lech jest zainteresowany przedłużeniem kontraktu z Rengifo.
tomaszek67
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomaszek67
Znajdź inne posty napisane przez tomaszek67