Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#834
Stary 17.03.2009, 21:02
Cytat:
Filmowy materiał z Bełchatowa prezentujemy ze sporym opóźnieniem. Spowodowane zostało ono niezrozumiałą interwencją Agory S.A., doszukującej się swych praw autorskich w jednym z naszych filmów. O ile nieporozumienie z Agorą zostało szybko wyjaśnione, to jednokierunkowa nadgorliwość portalu YouTube spowodowała zawieszenie naszego konta w YouTube i brak dostępności dotychczasowych produkcji Wisla.TV, za co pozostaje nam serdecznie przeprosić...
Dla mnie to niepojęte, Agora powinna na klęczkach przepraszać a YouTube z pocałowaniem ręki odblokować kanał. Wydawałoby się że to poważny serwis, a zagrywka godna małolata. Wystarczy że Agora w amok wpadnie, coś sobie ubzdura, wyśle zgłoszenie jakoby mieli prawa autorskie i YT bez rozpatrzenia sprawy blokuję kanał. Bezprawnie i niesłusznie. Teraz pytanie jest takie, czy jest choć promyk nadziei że kanał odblokują?
Ostatnio edytowane przez element : 17.03.2009 o godz. 21:11.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując