Cytat:
|
Filmowy materiał z Bełchatowa prezentujemy ze sporym opóźnieniem. Spowodowane zostało ono niezrozumiałą interwencją Agory S.A., doszukującej się swych praw autorskich w jednym z naszych filmów. O ile nieporozumienie z Agorą zostało szybko wyjaśnione, to jednokierunkowa nadgorliwość portalu YouTube spowodowała zawieszenie naszego konta w YouTube i brak dostępności dotychczasowych produkcji Wisla.TV, za co pozostaje nam serdecznie przeprosić...
|
Dla mnie to niepojęte, Agora powinna na klęczkach przepraszać a YouTube z pocałowaniem ręki odblokować kanał. Wydawałoby się że to poważny serwis, a zagrywka godna małolata. Wystarczy że Agora w amok wpadnie, coś sobie ubzdura, wyśle zgłoszenie jakoby mieli prawa autorskie i YT bez rozpatrzenia sprawy blokuję kanał. Bezprawnie i niesłusznie. Teraz pytanie jest takie, czy jest choć promyk nadziei że kanał odblokują?