Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1018
Stary 17.03.2009, 20:47
latarnik napisał(a):Wyświetl post
czyli zostało jeszcze 5 tys biletów...i raczej nie uda się ich wszystkich sprzedać.. ;/
W 5 dni ? Spokojnie pojda wszystkie. Ew zostana pojedyncze sztuki
Ostatnio edytowane przez mic : 17.03.2009 o godz. 20:53.
Odpowiedz cytując