Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
latarnik
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
1017
17.03.2009, 20:44
czyli zostało jeszcze 5 tys biletów...i raczej nie uda się ich wszystkich sprzedać.. ;/
WISŁA KRAKÓW
latarnik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do latarnik
Znajdź inne posty napisane przez latarnik