|
Ja nawet nie wiedziałem, że mamy tyle dewotek na forum. Legioniści się nie obruszyli, ale wśród nas od razu znalazły się rzesze obrońców uciśnionych. Na derbach wywieście transparent:" Akcja protestacyjna przeciwko antysemickim zachowaniom w stosunku do naszych rywali zza Błoń". Kto wie, może dostaniecie tytuł Sprawiedliwi wśród Narodów Świata?
Kogo jak kogo, ale łokietka żałował nie będę.
Aha, przepraszam, nie chcę rozpętywać debaty pseudopolitycznej, ale podawanie Niesiołowskiego jako autorytet moralny to jakiś niesmaczny żart. Każde słowo tego kolesia ocieka jadem, równie dobrze można było zacytować Kurskiego albo Hitlera( chociaż oni nie uprawiali/ją takiej hipokryzji).
Co do słów Rutkowskiego, absolutnie bez napinki: Każdy tak mówi. Pamiętam jak po Parmie dziennikarze zachwycali się słowami Cupiała o naszych grajkach, że żaden nie jest do sprzedania. Potem Kosowski naciskał na wyjazd, Uche się zbuntował i tyle było po obietnicach. Starczy, że się Stilić postawi i możecie stracić pół drużyny.
|