Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1456
Stary 17.03.2009, 20:38
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A tak z ciekawości - jak planujecie przywitać Surmę który teraz gra w Lechii i w następnym sezonie zawita na R22? Jakiś transparent? Czy już mu jest "wybaczone" bo gra w Gdańsku?

Chyba jest jakaś skala "grzechów" i "przewinień"? I czy Frankowski faktycznie jest "judaszem' na tej skali?
Nie uważam żeby zachowanie Franka było dobre ale czy Wasza reakcja była adekwatna to jego "przewiny"?

Pomijam fakt że te 115 bramek strzelonych dla Wisły to też jest "argument" na korzyść Frankowskiego
a większość ludzi wie co to jest miłosierdzie i umie "wybaczać"
Ja nie jestem z SKWK wiec nie do mnie to pytanie.
Moge Ci napisac jak ja przywitam Surme. Ale chyba sie domyslasz.
Odpowiedz cytując