Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline
#
1456
17.03.2009, 20:38
Ogryzek
napisał(a):
A tak z ciekawości - jak planujecie przywitać Surmę który teraz gra w Lechii i w następnym sezonie zawita na R22? Jakiś transparent? Czy już mu jest "wybaczone" bo gra w Gdańsku?
Chyba jest jakaś skala "grzechów" i "przewinień"? I czy Frankowski faktycznie jest "judaszem' na tej skali?
Nie uważam żeby zachowanie Franka było dobre ale czy Wasza reakcja była adekwatna to jego "przewiny"?
Pomijam fakt że te 115 bramek strzelonych dla Wisły to też jest "argument" na korzyść Frankowskiego
a większość ludzi wie co to jest miłosierdzie i umie "wybaczać"
Ja nie jestem z SKWK wiec nie do mnie to pytanie.
Moge Ci napisac jak ja przywitam Surme. Ale chyba sie domyslasz.
mic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mic
Znajdź inne posty napisane przez mic