mic
Nie chciałbym załapać bana.
Uważam Cię ,tak jak większość Naszych forumowiczów za ludzi "kumatych" , wiesz co to jest hipokryzja.
SKWK, z całym szacunkiem dla niewątpliwych zasług , ilu ich (Was)jest i jak duże środowisko reprezentujecie?
Działania? widzicie u kogoś drzazge w oku a u siebie belki nie widzicie.Swoją listę grzeszków też macie ale jakoś werbalnie ich nie piętnujecie.
Byłem kilka razy na spotkaniach "U Wiślaków ",jeszcze za czasów Pawelca i później i wstrzymałem się z zapisaniem. Konkretów nie piszę bo to nie miejsce.
Pieniactwo
Znakomita większość kibiców nie ma nic do Franka,a wy z uporem lansujecie teze ze to zdrajca , obsypujecie go obelgami, macie w tym jakiś konkretny , logiczny cel

NIe? To jest właśnie zwykłe pieniactwo, a normalni kibice zażenowani śmieją się z politowaniem.